Nezařazené

Ve čtvrtek 24.9 odehraje starší přípravka další mistrovské utkání. Utkání odehrajeme ve Cvikově od 16:30 hod.

Sraz nominovaných hráčů bude ve čtvrtek v 15:30 u UMT. Nominace na utkání bude v úterý na tréninku.

Za FA – Marek Holub st.

Starší žáci – V sobotu dopoledne tým odehrál druhé utkání. Soupeřem nám byl sdružený tým Zákupy / Velký Valtinov. Od začátku byl náš tým fotbalovější. Hosté zlobily díky rychlým kontrům. Domácí zaslouženě slaví tři body do tabulky za vítězství 3 -1.

Branky- Vojta 2x, Honza N.

Starší přípravky: v neděli hrála přípravka proti sdruženému týmu Doksy / Staré Splavy. Po ustrašeném výkonu plným chyb jsme prohrály. Soupeř byl silově lepší. Fotbal to moc nebyl, spíše boj.

Za FA – Marek Holub st.

O víkendu odehrála naše FA další mistrovská utkání:

Starší přípravka přivítala na domácím hřišti tým z Jestřebí. Od první minuty měla naše FA utkání pod kontrolou. Bohužel naší slabinou je zakončení před brankou. Tam jsme nedůrazní a laxní. Toho dokázal soupeř využít a ještě do poločasu dokázal vyrovnat. Ve druhém poločase se odehrávalo utkání převážně před brankou soupeře a postupně se dařilo i střílet branky.

Pochvala za nasazení a předvedené individuální výkony především ve druhém poločase.

Starší žáci:

Hodnocení trenéra: Po půl roce nás čekalo opět mistrovské utkání, naším soupeřem byl tým Stružnice/Varnsdorf.

Po celé utkání jsme byli lepším týmem, soupeř čekal na rychlé protiútoky ze kterých třikrát udeřil. Nám se podařilo z velkého množství brankových příležitostí proměnit pouze tři a tak zápas dospěl do penaltového rozstřelu, ve kterém jsme díky výbornému výkonu našeho gólmana uspěli. 

Hráče je potřeba pochválit za výborný výkon po celé utkání. 

V úterý 8.9 zahájí své tréninkové jednotky i naši nejmenší. trénink začíná v 16 hodin na hlavním hřišti.

Ve čtvrtek 10.9 trénink nebude.

Za FA – Marek Holub st.

Ve čtvrtek 3.9 odehrála přípravka první mistrovské utkání. Naším soupeřem byl tým Jiskra Mimoň.

Hodnocení utkání je velmi stručné. Hráči nepředvedly výkony dle kvalit, které předvádějí na tréninkové jednotce. Výkon byl bojácný a je velkým zklamáním. Věříme, že další utkání budou již povedenější. Pochvala za individuální výkony pro Johnyho, Roba a malého Danyho.

Ostatní musí hodně přidat.

Za tým: Marek Holub st.

Naše týmy hrají o tomto víkendu takto:

Starší žáci – první mistrovské utkání v novém ročníku. Sobota od 10:30hod naším bude Stružnice/Varnsdorf. Sraz hráčů v 9:30 na hlavním hřišti. Šatny na ubytovně.

Starší přípravka – druhé mistrovské utkání v neděli 6.9. Sraz v 10:00hod. Šatny na ubytovně. Naším soupeřem bude tým z Jestřebí.

Za FA – Marek Holub

Trénink starší přípravky nebude v úterý 1.9. Trénovat budeme ve středu 2.9 od 17 hodin. Po tréninku bude nominace na utkání, které budeme hrát ve čtvrtek od 17 hodin na našem hřišti.

Děkujeme vám. Za FA – Marek Holub

Naše starší přípravka odehraje své první mistrovské utkání ve čtvrtek 3.9.2020 od 17 hodin na domácím hřišti. Naším soupeřem bude Jiskra Mimoň. Sraz všech nominovaných hráčů bude v 16:15 u UMT. Nominace na utkání bude hráčům sdělena v úterý 1.9 na TJ.

Za FA – Marek Holub st.

Informace pro naše nejmenší hráče a jejich rodiče. Tým mladší přípravky začíná tréninkové jednotky 8.9 od 16 hodin. Tréninkové jednotky budou na hlavním hřišti.

Za FA – Marek Holub

Ve středu 19.9 od 17 hodin sehrají naši starší žáci přípravné utkání. Naším soupeřem bude FC Nový Bor. Sraz všech hráčů bude v 16:15 u UMT. Převlékat se budeme na ubytovně.

Děkujeme vám.

Za FA – Marek Holub