Starší žáci – v sobotu přivítal tým soupeře z Horní Libchavy. Od začátku byl náš tým lepší. Ovšem využití brankových příležitostí je problémem. Zbrklost v zakončení stojí hráče mnoho sil. Konečné vítězství 3-1 je hezkým dílčím úspěchem v této podzimní sezoně. Tým ve druhém poločase působil svěžím dojmem a nakonec po zásluze bereme tři body.

Na týmu je vidět, že se schází pravidelně ve velmi dobrém počtu hráčů na tréninkové jednotky. Tam oba trenéři vedou tým velmi dobře. To se pak odráží i v mistrovských utkáních. Velká pochvala pro trenérský tým této kategorie.

Starší přípravka – Celkem jednoznačné utkání, ve kterém dostal příležitost každý hráč našeho týmu. Celé utkání jsme měli pod kontrolou a s chutí si zastříleli. Jsem velmi rád, že přes několik absencí v týmu / Jirka, Mates, Kuba / se nám podařilo soupeře přehrát a před hezkou diváckou kulisou vyhrát.

Za FA – Marek Holub st.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *