Ve 3.kole OP starších žáků jsme na domácí půdě přivítali tým z Horní Libchavy. Soupeř měl velmi urostlé hráče a tak nás čekalo velmi náročné, silové a bojovné utkání. Hráče jsme nabádali k tomu, aby rychle posouvali balon a byli stále v pohybu.  Prvních 20 minut se nám nedařilo, postupem času soupeři docházeli síly a my se začali dostávat více do hry, z toho pramenili naše brankové příležitosti. Bohužel na začátku sezony nás trápí koncovka. Na poločasovou přestávku odcházíme s vedením 2:0.

Po rozmluvě a upozornění, aby se neopakoval druhý poločas z minulého utkání v Bukovanech, jsme vstoupili do druhé půle velmi dobře, unaveného soupeře jsme mačkali jako citrón, a tak bylo jen otázkou kolik přidáme branek. Konečný výsledek 5:0 je pro soupeře ještě milosrdný.

Až na prvních 20 minut jsme v utkání jasně dominovali. Diváci si přišli na své, kdy kromě 5 gólů viděli ještě řadu pohledných akcí z kopaček domácích hráčů.

Hráči zaslouží pochvalu za dobře zvládnuté utkání proti velmi silovému soupeři.

Za tým: Marek Holub ml a Honza Netík – trenéři týmu