V sobotu ráno jsme zajížděli do dalekého Jezvé, kde hraje své domácí zápasy tým Stružnice, který je od nové sezony spojen s týmem Arsenalu Česká Lípa, kde může využívat vybrané hráče.

Vstup do utkání jsme měli velmi vlažný, kdy na nás nabuzený domácí tým vletěl. Po 10 minutách jsme srovnali hru a začali jsme posilněný domácí tým přehrávat. Byli jsme silný na balonu a začali hodně kombinovat, tak jak po hráčích chceme.

Přes prohru 5:4 je potřeba naše hráče pochválit, plní přesně co po nich chceme a i přes to, že se nám rozehrávka úplně nedaří se do ní stále nutí a to je pro nás velmi pozitivní, dále je potřeba pochválit za přístup a předvedenou hru, kde až na prvních 10 minut jsme byli jasně lepším týmem a vytvářeli jsme si řadu brankových příležitostí.