V neděli zajížděl náš sdružený tým do Kunratic. Zde jsme chtěli bodově uspět a připsat další body. Ovšem čekal se tuhý boj. V prvním vzájemném utkání nás tento soupeř doma vyučil a náš tým dostal sedm branek.

Před utkáním jsme řešili problémy s omluvenkami / chyběl Dan Machálek, Michal Marček, Kuba Souček, Button Kovalev, Tomáš Vejskrab /, ale nakonec poslepená sestava slaví úspěch. Od první minuty zodpovědný výkon celého týmu a dostáváme se do vedení po rohovém kopu se hlavou trefuje Tomáš Velecký 0-1. V prvním poločase se podaří domácím po rychlém kontru vyrovnat na 1-1.

Sestava týmu: Ondra Blažek – Sven Švára, Mára Holub, Tomáš Velecký, Ondra Sedlický – David Büttner, Kuba Linger, Honza Netík /C/, Matouš Doubek – Michal Šťastný, Marek Holub st.

Střídali: Ota Wagner, Venda Svoboda, Radim Čadek

Připraven: Pavel Nemeš

Za tým: Marek Holub st., Marek Holub ml.