V úterý 9.4 odehrál tým odložené utkání ve Skalici. Od začátku se tým snažil kombinovat, ale hra jednotlivých hráčů byla unavená a pomalá. Chyběla tomu jiskra a tak poločasový výsledek 1-0 pro domácí byl pro nás zklamání, ale spravedlivé vedení pro domácí tým.

O poločasové přestávce došlo k zásadní změně. Do branky šel Jáchym J. a do útoku se posunul Honza K. Tým potřeboval impuls a toto byl zásadní zlom v utkání. Domácí tým šel po malém důrazu před naší brankou do vedení 2-0. Poté se svým fotbalovým uměním prosadil Honza K. a třemi brankami ze samostatných průniků rozhodl o naší výhře 2-3. Skvělá otočka ve výsledku utkání, ale individuální výkony některých hráčů nejsou dobré a je potřeba tvrdě pracovat na tréninku. Chyběl pohyb, přihrávky nemají kvalitu a ve výsledku chybí chuť se porvat. V tomto utkání ukázka, když má hráč chuť, může svým výkonem strhnout ostatní k vítězství.