V neděli od 15 hod odehrál tým první přípravné utkání v rámci turnaje OFS. Naším soupeřem byl velmi kvalitní tým hrající OP Lindava.

Do utkání jsme vstupovali se záměrem být aktivní a to se nám celý první poločas dařilo. Soupeř byl kvalitní a naše hráče to velmi prověřilo. My hráli pozorně a aktivně a za první poločas zaslouží tým pochvalu. Do druhého poločasu se změnilo rozestavení hráčů a výkon již nebyl tak kvalitní. Bohužel rozhodlo se v 74 minutě, kdy se po chybě kopal na nás pokutový kop. Od té doby šel náš výkon velmi rapidně dolů a výsledkem toho jsou inkasované ještě čtyři branky. Konečný výsledek 2-7 nakonec vůbec neodpovídá naší předvedené hře.

No nic, jedeme dále. Je potřeba se z toho poučit, zvednout hlavu a makat dále. Již tuto neděli hrajeme další přípravné utkání. Od 11 hodin na UMT v Heřmanicích hrajeme proti Cvikov „B“.