V neděli od 10 hodin zahájil tým starších žáků jarní odvety OP. Hned na úvod na „domácím“ hřišti přivítal soupeře na druhém místě FC Jestřebí. Očekával se kvalitní fotbal, ale bohužel počasí předešlých dnů bylo znát na těžkém fotbalovém terénu.

Domácí tým od začátku utkání působil fotbalovějším dojmem než hosté. Domácí tým šel do vedení po „tvrdé“ střele Pavla Havlíka. Hostující tým, však velmi rychle otočil výsledek utkání dvěma slepenými góly. Domácí tým však ještě do přestávky výsledek otočil. Brankově se dvakrát prosadil Honza Netík.

Ve druhém poločase byl domácí tým lepší. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky, ale ty domácí obrana s přehledem stačila pokrývat. Po kombinaci na polovině hřiště, nachytal hostujícího brankáře střelou z dálky Honza Netík a zkompletoval svůj hattrick. A konečnou podobu výsledku dal ještě v poslední minutě kapitán týmu Harry Kane – Ondra Kadečka. Konečný výsledek po velmi zodpovědném výkonu celého týmu 5-2.

Výborný vstup do soutěže a teď jen potvrzovat výkony a výsledky v dalších utkáních.

Za tým: Marek Holub ml a Honza Netík st – trenéři týmu