Starší přípravka

– ta nám nehrála kvůli nepřízni počasí. Utkání přeloženo na pátek 23.9 od 17 hodin

Starší žáci: TJ Doksy : FA MAHO / Velký Valtinov 0-6

Tým zajížděl v sobotu odpoledne do Doks. Zde nás čekal soupeř, který měl moc vysoké ambice a naši hráči po velmi povedeném prvním poločase ovládli celé utkání s výsledkem 0-6. První poločas náš tým hasně ovládl a překvapil domácí tým rychlým přechodem do útoku a skvělým zakončením rychlých kontrů. Ve druhém poločase si již tým hlídal své vítězství. Zasloužená výhra našich hráčů.

Muži: Velký Valtinov / FA MAHO – SK Kunratice 3-1

Na domácím hřišti náš tým přivítal SK Kunratice. Tým z čela tabulky a čekal se těžký boj vzhledem k deštivému počasí a těžkému terénu. Od začátku jsme byli aktivní a přehrávali hosty. Bohužel do 20 minuty jsme měli dvě obrovské šance, které jsme nedokázaly proměnit v branku. Hosté jen dlouhými nákopy ohrožovaly naši branku. Tým hrál zodpovědně do obrany a vytvářel si další šance. Konečný výsledek 3-1 je pro tým povzbuzením do dalších podzimních kol.

Všem děkujeme za velmi dobrou reprezentaci Fotbalové akademie.